Dj Muzik per dasmen tuaj

Shitet nga: Dj Amiri 05 Sht 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Bejm muzik me dj ne dasma dhe ahengje tjera familjare me teknik profsionale dhe me moderator profesional per urimet dhe pershendetjet tuaja si dhe dizajnimin e ftesave dhe shtypjen e tyre me respekt
dj-amiri
045\646-306
FB https://www.facebook.com/amiri.resaaberbatovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim