Hotel per Dasma

Shitet nga: Vahidi 16 Gsh 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Hotel Kena gjindet ne Pej Taphone Ruga Heronjet e Dugagjinit per ndryshe qe nuk e dini ku gjindet mun te pysni Kaffja Vahidit ku gjindet dhe mund tju tregoin eshte nje Hotel shum i qet nuk esht shum
Imadh ama per 100vet eshte i mrekullushum eshte lir dhe mir Dasma Synetia Konagjegje ku tjtr pos te Hotel Kena Ju Mirpresim te Nderuar Klient 😄
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim