Ëmbëlsira

Shitet nga: Myrvete 27 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bëjmë lloje te ndryshme te ëmbëlsirave me porosi.
Çmimi po ashtu me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim