FLIJA

Shitet nga: Te Linda 21 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim FLIJA me kualitet te larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim