Bubashfaba - Kakalaka (Furrtar)

Shitet nga: BIO-TOX 08 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim

Bëjmë eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me preparate ekologjik, tretmani zgjatë vetëm tridhjet(30) minuta pa pasur nevojë të lëshoni shtëpinë,lokalin apo banesën.Garantojm në shërbimet e kryera për 6 muaj.Ky sherbime mundesohet ne ter teritorin e Kosoves .
Puna jon 10 vjeqare esht garancjon per ju .
NR. KONTAKTUES 044 492 423 /049 492-423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim