Lajm tepia ne menyr profesionale 0.60euro m2

Shitet nga: leonard 22 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
lajmroni ne nr.. jeni te mirpritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim