pastrime professionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vivenso 14 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e shtepive banesave veturave mbrenda dizinfektimin e ambientit aromatizimin e shtepis pastrimin e laminatit parketit ne menyr professionale pastrimin e dyshekave larjen e tepihave dhe terjen e tyre me pak se 5 min.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim