Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 16 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Bèjmè eliminimin e bubashvabave me garancion, me praparate ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta nuk pèrmban erè dhe mund te kryhet gjatè gjitha stinève tè vitit pa pasur nevoj ta leshoni hapsiren ku jetoni, punoni pra; banesen, shtepin, lokalin etj. Garantojmè eliminimin e plot.
Ju mirepresim!

Tel: 044 220 260 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim