Bejm Q'montimin-Montimin e dhomave kuzhinave etj.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bunjamini 20 Gsh 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Bejm Qmontimin dhe Montimin si dhe zhvendosjen nga nje dhome ose lokacion ne nje dhome apo lokacion tjeter te dhomave te gjumit, paradhomave, kuzhinave etj.
Nese ju duhen motnera per dhoma kuzhina etj. na thirr ne numrat: 044 ose 049 / 514-788.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim