Dyer,dritare &rolrtne nga plastika dhe alumini

Shitet nga: Fitim Kelmendi 05 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Dyer dhe dritare nga plastika dhe alumini me qmime shum te volitshme me materjal gjerman per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim