INDEX- Izolime dhe hidroizolime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INDEX 08 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Kompania INDEX, ju ofron këto shërbime:
-hidroizolime të bodrumeve
-hidroizolime të terracave
-kontrapllakë
-kulme të rrafshëta (bëhet edhe testimi ku i tërë kulmi mbushet me ujë)
-banjo
-pishina
Të gjitha punimet kryhen me material gjerman dhe italian, me garancion 20 vite për çdo pozicion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim