Klima Shitje Montim Servis

Shitet nga: vetoni Dje 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
* Shitjen
* Montimin
* Demontimin
* Servisimin e te gjitha pajisjeve klimatizuese
Kemi klima te reja dhe te perdorura me garancion 6 deri 36muaj

Artiing045338830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim