M O L E R Agimi 0.50 m² , , FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 16 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm FASADA . . . GLED dhe KNAUF . . . , Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel +377 45 84 60 40 viber ------ +386 49 83 76 77 , , , ,viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim