NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP CIMA - NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI 17 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në Prishtinë,Fushë Kosovë, Obiliq, Podujev, Vushtrri, Mitrovic etj. Nëper të gjitha këto vende të cekura me lart kemi mjaft objekte të ndërtuara. Te ne ju mundë të shihni kualitetin e punës së kryer. Për sezonin e ri kemi çmime mjaft të volitshme,ne po ashtu ju mundësojm plane atraktive pa pages si dhe ju mundësojm kompenzime të gjera si me banesa, troje, vetura etj andaj ndërtimi me ne bëhet gjithmonë i leht
Ju mund të na kontaktoni në tel:044 287 876 si dhe në e-m@il addresen: cimasejdiu@hotmail.com
http://www.youtube.com/watch?v=VjIyxNx6gxE
www.nnpcima.tk
www.nnpcima.webs.com
www.facebook.com/nnpcima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim