Nxemjes qendrore Instalim & Servisim

Shitet nga: Haki Sot 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Instalim & Servisim
Punojmë të gjitha sistemet.
- Bejme instalimin e nxemje qendrore me dru qymyr pelet, ekonomike me rrymë, etj.

Punojme edhe sistemin e ri , me gypa inox apo rehau, nuk i kap korozioni, jane me te qendrueshem se bakri, dhe lidhen me presion, pa saldim (kjo vlen per shtepite qe nuk I kane gypat nen nivelizim, shtëpitë e vjetra).

- Instalime te ujit, kanalizimit , dhe sanitaris


Punojme edhe me kompenzime.

Punojme ne tere Kosoven, perfshire edhe Kosoven lindore (Presheve, Bujanoc dhe Medvegje)

N.Sh. "Musa Therm"
Fushe Kosove, Prishtine.
____________________

Mob: 044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim