Shitje dhe instalime elektrike me pervoj Franqeze

Shitet nga: HAEB 22 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Bejm instalimin e rrymes ne te gjitha objektet banuese dhe ato afariste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim