Skanimi termik i objekteve

Shitet nga: InfraTek-ks 10 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
- kompania e vetme ne rajon qe e posedojme kete teknologji
- kontrollimi i kualitetit te izolimeve dhe fasadave
- detektimi i lageshtise ne objektet e banimit dhe ato industriale
- kontrollimi i sistemeve te nxemjes qendrore
- kontrollimi i rrjetit elektrik(te gjitha llojet dhe fuqite e rrjetit si dhe te gjitha stabilimentet,si :Trafot,kutite e siguresave , perquesit ne gjatesi ,etj)
- kontrollimi i izolimeve (termoizolimeve dhe hidroizolimeve) te objekteve te ndryshme etj..
ME KETE TEKNOLOGJI E GJEJME PIKEN (POZITEN) NGA DEPERTON LAGESHTIA NE OBJEKTE DHE PER SANIM NUK KA NEVOJ TE DEMTOHET OBJEKTI .
PER KURSIM TE ENERGJISE KRYEJM TESTIN TERMOGRAFIK TE TERMOIZOLIMIT(TESTI I EFIQIENCES SE ENERGJISE) DHE ME PERMIRSIMET EVENTUALE JU DO TE KURSENI ENERGJI TE KONSIDERUESHME .

Te gjitha keto pune i kryejme me pajisjet me te sofistikuara pa pasur nevoj te nderhyhet ne objekte apo makina duke shfrytezaur rrezet infra te kuqe.
çmimi percaktohet ne baze te vellimit te puneve qe duhet te kryhen dhe lemise te ciles i takon ai aktivitet.

Kontakti ne tel :045 89 89 48 , qdo ditë pune pas orës 08:00 deri në 20:00 , kurse vikendeve nga ora 10:00 deri ne 16:00
Qmimet vendosen me marveshje , mvaresisht prej natyres se punes te cilen do ta kryejm si dhe vellimin e puneve.

Me respekt !
Infratec-KS
tel: 045 89 89 48

********************************************************************************************************************
Vetura, yaris,avensis,rav,vw, golf, passat, Polo, lupo, Ford, focus, Fiesta, bmw, 320,fiat,alfa romeo, opel, peugeot, citroen, renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim