Testimi dhe kontrollimi i hidroizolimeve dhe ter..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InfraTek-ks 10 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme :
- kontrollimi i efikasitetit te sistemit
- detektimi i humbjeve eventuale
- detektimi i rrjedhjeve (nen dysheme , ne muri etj.)
- testi i efiqiences se energjise
** te gjitha sherbimet kryhen pa pasur nevoj te nderhyhet ne objekt apo pajisje
***teknologjia e perdorur i takon gjenerates se fundit te kesaj lemie
****qmimet llogariten ne varesi me vellimin e puneve (madhesia e objektit apo pajisjeve)


me respekt
Gëzimi
kontaktet :
tel : 045 89 89 48
viber : +37745898948
e-mail : infratec_ks@yahoo.com


********************************************************************************************************************
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim