Transport Nderkombetare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PIKA Express 30 Jan 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Kryejme te gjitha sherbimet e Transportit brenda dhe jashte Kosoves, e sidomos nga Turqia dhe anasjelltas.

Gjithashtu kryejme transportin ndekombetare ne/nga te gjitha destinacionet Europiane, Gjermania, Zvicrra, Anglia, Franca, Hollanda, Norvegjia, Suedia, Danimarka, Bullgaria, Rumania, Maqedonia, Greqia dhe Serbia.

Si dhe kryejme sherbimet e Trasnportit te Automjeteve nga Zvicrra dhe Gjermania.

Tel. : +38649166522 (viber)
email : pikaexpress@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim