Vetur Renault Scenik dizel -05

Shitet nga: dion 23 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
me pun me kompenzim.bejm montimin e qeramikes porcelanit granitit dhe montim te shkalleve te gjitha llojeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim