Transportin e Autobusve,kamioneve dhe veturave

Shitet nga: mema 20 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e Autobusve,Kamioneve,Veturave etj...nga secili vend i perendimit per ne Kosove,Maqedoni,Shqiperi dhe Luginen e Presheves.Me Qmime shume reale.Shpejt dhe sakt.

info:+37744 496 100 (edhe Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim