Bejme rinovimin e shtepive dhe banesave perbrenda.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: haki 05 Gsh 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme rinovimin e shtepive dhe banesave perbrenda.


Lyerje me fasade, glet, etj,

Ndrrimin e laminatit,

Ndrrimin e pllakave, keramikave,

Zbukurime,

Ndrrimin e dyerve

Ri instalimin e ujit, ngrohjes qendrore.

Instalimin e rrymes

Veshjen e mureve me llamperi. etj044 447 885 - 049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim