M O L E R .. Agimi ..... 045 84 60 40 ------ 049..

Shitet nga: Agim 22 Krr 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor , Renovime dhe Riparime ......... Gled ....... Fasad , ..........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel 045 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim