M O L E R .. Agimi 0.50m² , FASADA , GLET , ,

Shitet nga: agim 11 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
. Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor . . . FASADA . . . KNAUF dhe GLET . . . Renovime dhe Riparime ......... , ..........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme.................................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel +377 45 84 60 40 .. viber ------ +386 49 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim