Moler Agimi ,, , Fasada , , ,Glet

Shitet nga: agim 17 Maj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave ,Zyreve , Lokaleve me polikollor , . . punojm . . FASADA . . . . KNAUF dhe GLED . . . Renovime dhe Riparime .........
......................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme..................................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel 045 84 60 40 ------ 0038649 83 76 77 . . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim