OXHAKPASTRUES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OXHAKU 04 Jan 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
PASTROJM :
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PAISJET DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA
TEL 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim