Punojme izolime

Shitet nga: qazim 16 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm mallter .Fasada Izolime me Storipoll Glled tulla Gipspllaka ngjyra te ndryshme mrena dhe jasht gjindem ne shtime skelet i kem tonat 044299252 049309657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim