RENOVIMIN E KULMAVE DHE NDERTIMIN E TYRE

Shitet nga: albi Dje 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
KRYEJM KETO PUNE

BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIME NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JANE ATO HAPSIRA QE JANE SHUME TE PERSHTASHME I RREGULLOJM ME KNAUF PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARKITEKTET TANE LAJM NE NR viber. 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim