HUDRA prodhim vendor

Shitet nga: Qazim Krasniqi 08 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shesim hudra, prodhim vendor. Aroma e tyre ndihet pak dhe jane te kualitetit te mire.
Sasia e limituar....Per shkak te kohes se kufizuar nuk po mund ti shes me pakice ne treg apo markete. Cmimi eshte i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim