QEPË

Shitet nga: rifat dervisholli 24 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim qepë, qepët janë të klasit të parë dhe janë në amballazh - rrjeta 27 deri 30kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim