Kaldaja DEFRO dhe Thëngjill Guri (Nxemje Qendrore)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "Lina-Ks" Sh.p.k 27 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Kaldajat DEFRO (Cmimorja dhe Shpenzimet)

* 22kW = 1950.00 Euro (Shpenzon 3.3 kg/Orë)
* 28kW = 2250.00 Euro (Shpenzon 4.2 kg/Orë)
* 40kW = 2950.00 Euro (Shpenzon 6.0 kg/Orë)
* 75kW = 3900.00 Euro (Shpenzon 11.25 kg/Orë).


Specifikacion i Kaldajave dhe Thëngjillit:

Kaldajat DEFRO me Thëngjill Guri funksionojnë në mënyrë automatike,ngjajshëm me Kaldajat me Naft dhe me Gas.
Përparësia e Kaldajave DEFRO nga ato me Naft dhe Gas:
*Me Ekonomike deri në 50 %
*Kostoja e Thëngjillit (1 Ton = 125.00 Euro)
Thëngjilli është i paketuar në thas deri në 25 kg.
Transporti i thëngjillit mbi 2 ton është falas.

Më hollësisht mund të njoftoheni me risit që ofron Kompania "Lina-Ks" Sh.p.k duke na përcjellur në facebook:

https://www.facebook.com/Lina-Ks-Shpk-1035673066477055/timeline/

Kontaktoni në Telefon & e-mail:
+377 45 600 267
e-mail:ekokosoffice@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim