Mall me shumice bejme edhe ndrrim

Shitet nga: Elektrik 09 Krr 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
E shesim komplet mallin si dhe raftat .Malli është me faturë të rregullt. Çmimi është shumë I volitshëm.Bëjmë edhe ndrrim me armaturë blloka , cement , drrasa ,sllovenka, trarëza druri , me ndonjë veturë dizel Golf 5 apo 6.Vlera e mallit është përafërsishtë 10 mijë euro. Transporti është i yni.STRUKTURA E MALLIT ËSHTË : matrial elektrik, vegla pune, material për ujësjellës dhe kanalizim , material amvisërie etj. Materialin e shesim vetëm të kompletuar dhe nuk e selektojmë. Për informacione lajmrohuni në tel: 049 / 611 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim