Mallra te ndryshme nga Kina

Shitet nga: Prebreza 16 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Mallra per sanitari dhe elektrik ,me shumic
Na kontaktoni per ma shum 044240543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim