Nargile ,me shumic dhe pakic!

Shitet nga: Nargile 01 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera

Nargile
Gaca
Gypa
Dhe gjitha pasijet percjellse per Nargile.
Me shumic dhe pakic!

Fb. Roza

045929292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim