Thengjill

Shitet nga: Thengjill 28 Jan 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
kemi thas me shit dhe bejm transportin e thengjillit te tert dhe te lagt per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim