I7 me 6 gb ram dhe 500gb hard disk

Shitet nga: Eran 23 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
HP Compaq 8200 Elite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim