KOMPJUTERIN ME GJITH TAVOLIN

Shitet nga: Avdi Gogiqi 28 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES KOMPJUTERIN ME GJITH TAVOLIN KOMPJUTERI ESHT PENTIUM 3 ESHT GJITHQKA NE RREGUL PERMESHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT :044-770-634 SI DHE NE NUMRIN 049-860-985 SI DHE NE WIBER +38649-860-985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim