Costum PC me performanca te medha

Shitet nga: Extrem Pc 24 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kompjutera Komplet te ri secila pjes e kompjuterit eshte ne paketim te vet
per me shum informata dhe qmime te ndryshme kompjuterash vizito faqen e facebookut

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008291231293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim