Dell Optiplex GX620 GX280 GX270 7 COPA

Shitet nga: trimi 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Dell Optiplex GX 270 3 COP

CPU 2.8GHZ Intel Pentium njeri eshte 3.0ghz
Ram 1.5 GB
Hdd 40Gb dhe 80Gb qmimi per cope
DVD ROM 30e

Dell Optiplex GX 280 2 COP

Cpu 2.8GHZ
Ram 1.5Gb ddr2
Hdd 40GB dhe 80GB
dvd Rom 35e


Dell Optiplex GX620 2 COP

Cpu 3.2Ghz
Ram 2Gb
Hdd 80GB
Graphic 256MB te inegruar
DVD ROM 40e

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim