Formatizojë kompjuterët dhe llaptopët me XP, Win7.

Shitet nga: avdush 06 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
^Formatizojë kompjuterët dhe llaptopët me XP, Win7 etj...nëpër shtepit,zyret apo kudo ndodhen ata pa i levizur vendi....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim