GAMING PC i5

Shitet nga: Arianit 25 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes gaming PC, eshte core i5 4670k 3.4ghz (4 cpu) (overclock) eshte gjenerata e 4 e serise i5

Kartela grafike Radeon R9 280x (overclock) 3gb ddr5

16 GB ram 1600MHZ corsair

250gb samsung SSD 15000 RPM

1TB HDD westerndigital

Pllaka : ASrock z87 pro4

Powersupply : Antec High Current Gamer 620 watt

Case : SHARKOON VS3 BLUE

Bleresit serioz munden te me kontaktojne ne numer te telefonit dhe ne viber +377 44 591 050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim