Kompjuter,Tavolina dhe karrika

Shitet nga: bujar 22 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten komplet paisjet per Internetcafe,
Pc 50 cop
Dell Inspiron 531
Dual core 2.3
HDD 150 GB
GRAFIKA 1 GB OSE 512 MB
MONITOR 19 INCH DELL 50 COP
TASTATUA DELL ORGJINAL 50 COP
TAVOLINA IDEAL PER INTERNET CAFE 75 COP
KARRIKA 40- 50 COP
SWITCHA , KABALLA ETJ KREJT QKA SHKOJN PER INTERNET CAFE.

CMIMI SIPAS MARRVESHJES,

Tel:049 401 403

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim