PC komplet

Shitet nga: Blerim 17 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri komplet me tavolin dhe karrike.
Per me shume informata rreth kompjuterit ne pergjithsi mund te flisni ne numrin 049 524 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim