iMac 21.5 i3 2010 u shit

Shitet nga: Liridon 13 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes iMac ne gjendje perfekte, vjen me tastaturen apple dhe me magic mouse, i ardhur nga Zvicrra. Ka keto performanca :
Sistemin operativ : Yosemite version 10.10.3
iMac (21.5-inch, Mid 2010)
Processor 3.2 GHz Intel Core i3
Memory 16 GB 1333 MHz DDR3
Graphics ATI Radeon HD 5670 512 MB
HDD : 1TB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim