kompjuter

Shitet nga: Arianit 13 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin bashk me tavolin ne gjendje te regullt Esht Windows 7 punon shum mir dhe shpejt por si shihet edhe ne foto vetem ajo pllastika e shtepizez me ka hup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim