ASUS

Shitet nga: ali 06 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITETE LOPTOPI SHUM I RUJTUN DHE NE GJENDJE PREFEKTE . TE GJITHA TE DHENAT E LOPTOPIN JAN NE FOTO KA ADAPTER DHE E MBAN BATERIN DERI 5 OR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim