Asus

Shitet nga: Lulzim 01 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi nuk eshte perdorur me shume se 4 muaj, eshte ne gjendje teresisht te rregullt dhe eshte i blere ne Suedi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim