Asus x200ca i3

Shitet nga: Ali 05 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin Asus x200ca me windows 8.1 me procesor i3 me 4gb ram dhe 450 gb hardisk Lloptopi punon edhe me prekje me touch eshte krejt ne gjendje te rregullt ka kamere perpara HD batera eshte ne gjendje te rregullt e mban baterin 6 ore 11,6 " HD LED
Perfomancat :
Processor Intel(R) Celeron(R) @ 1.50GHz 1.50GHz
(RAM) : 4.00 GB
HARDISK : 450 GB
SYSTEM TYPE : 64-bit operating system , x64-based processor
Pen and Touch : Full Windows Touch Support With 10 Touch Points
11,6 " HD LED
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin : 049197799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim