HP Pavilion DM4-1300ea - 2.53 GHz i5 + 4 GB RAM ..

Shitet nga: BURIM 27 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop HP PAVILION DM4 i cili nuk eshte perdor, pothuajse eshte sikur i ri.
Megjithese baterija nuk eshte perdor asenjeher.

Laptopi e ka Windows 7 origjinal dhe eshte i fuqishem, posedon procesor i5 me 2.5GHz shpejtsi, ka 4GB RAM Memori dhe 500GB Hard Disk. Poshatu, ky laptop e ka mundesin te behet kyqja permes identifikimit te gishtit (Finger Validity Sensor).

Datat rreth laptopit:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&docname=c02780935

EURO: 400 (me marrveshje)
Do vi ne vizit ne kosove per 1 jave nga data 14 Mars 2015.
Keshtuqe, kush eshte i intersum ... me lajmrohuni me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim