HP Probook 4530s

Shitet nga: Kujtim Bajrami 06 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop shume i fuqishem me procesor i5 dhe 8 GB RAM memorie dhe me dy Kartela grafike (ATI Radeon 7400M dhe Intel HD 3000).
i perdorur vetem nga nje person, i ruajtur ne nivel te duhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim